Rzucanie korpo-slangiem i trudnymi słowami jest bez sensu, więc napiszę prosto i po ludzku.

Nie boję się wyzwań, umiem słuchać i czytam ze zrozumieniem. Jestem słowny i punktualny. Potrafię rozmawiać z pracującymi ze mną ludźmi i zmotywować zespół do pracy. Umiem zaplanować i zrealizować projekt z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Odważnie mierzę się z nieoczekiwanymi problemami.

Jestem opanowany i szybko adaptuję się do nowych warunków pracy. Taki jest Paweł Zawadzki!

pawel zawadzki konferencja

Dlatego ludzie lubią ze mną pracować.

Zawsze robię wszystko najlepiej jak to możliwe, niezależnie od tego czym się zajmuję.

Dziś może to być międzynarodowy projekt, jutro — wsparcie małej, rodzinnej firmy.

  • Ponad 3 lata pracowałem w TVN S.A, dla którego zrobiłem kilkanaście projektów; głównie dla kanału TVN STYLE. Jako kierownik produkcji byłem odpowiedzialny za budżetowanie oraz realizację dużych projektów telewizyjnych w największej stacji telewizyjnej w kraju, pracując z najbardziej profesjonalnymi zespołami produkcyjnymi. Tam też nauczyłem się co to znaczy profesjonalna praca.

pawel zawadzki na scenie

  • Bardzo długo zajmowałem się zarządzeniem zespołem, poprawą jakości obsługi klienta oraz lifestyle managementem dla najbogatszych ludzi w Polsce przy GetinNobleBank, w Noble Concierge.Praktyka zawodowa umożliwiła mi specjalizację w zakresie realizacji potrzeb klienta premium oraz segmencie dóbr i usług luksusowych dla klienta zamożnego oraz HNWI. Moje doświadczenie było też wykorzystywane przy realizacji dużych eventów takich jak “Private Banking Po Godzinach”, “Wine & Food Noble Night”, czy “Spotkania Ze Sztuką”.

Pawel Zawadzki Ambasada UK

  • Obecnie prowadzę własną agencję i dom produkcyjny Większe Logo. Do moich zadań należy koordynacja zespołu, sprzedaż produktów i usług marketingowych dla klientów, nadzór merytoryczny nad jakością realizowanych projektów video oraz realizacja kampanii i projektów w social media.

Niezależnie od tego co robię — pracuję dla najlepszych.

Buduję zaufanie oparte o dobre relacje i mistrzowskie kompetencje. Stawiam zdecydowanie na jakość pracy a nie na jej ilość. Nie wierzę w to, że można robić coś “po łebkach” — zawsze angażuję się na 100% w to nad czym pracuję i skrupulatnie wybieram projekty którym poświęcam czas.

pawel zawadzki korona
Z wykształcenia jestem psychologiem, więc wiem jak ważne jest indywidualne podejście do każdej sprawy oraz jak najlepiej korzystać z dostępnych zasobów. Cały czas się uczę i poszerzam horyzonty.

Prywatnie jestem optymistą z otwartą głową, DJ’em i pasjonatem nowych technologii.

W wolnym czasie czytam o fizyce kwantowej i medytuję oraz prowadzę podcast „Co Rzecze Rzczenik”

Jeśli zaczniesz ze mną współpracować, pokażę Ci jak:

  • produkować wysokiej jakości angażujące treści
  • sprawnie zarządzać procesami kreatywnymi
  • efektywnie komunikować się z klientami i kontrahentami

Napisz do mnie na Facebooku lub Twitterze!

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania! 

Ostatnie komentarze: